Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Turkcell Faturalı Hatta Kredi, İmkanları İçin Kredi Danışmanlık

  • Listed: 5 Mart 2018 23:19

Kredi Açıklaması

Turkcell Faturalı Hatta Kredi

Kredi sicili düşük olanlar, gelir beldesi bulunmayanlar veya gelirleri kredi tutarını karşılamayan kişiler bankalar aracılığıyla kredi kullanamamaktadır. Turkcell faturalı hatta kredi imkanı sayesinde acil paraya ihtiyaç duyan kişiler nakit ihtiyacını kısa sürede karşılama imkanına sahip oluyor.

Turkcell faturalı hatta kredi yöntemini kullanabilmek için kullanıcıların son 6 aylık dönemde faturalı hat kullanıcısı olması ve faturalarını düzenli bir şekilde ödüyor olması gerekmektedir.  Faturasını düzenli ödemeyen kişiler Turkcell faturalı hatta kredi imkanından faydalanamamaktadır.

Turkcell Faturalı Hatta Kredi Alma Seçenekleri

Turkcell faturalı hatta kredialmak isteyenler hat ücretlerine ek olarak ödeyecekleri küçük taksitlerle 5000 Tl’ye kadar taksitli kredi çekebilmektedirler. Taksitli bir şekilde çektiğiniz Türkcell faturalı hat kredinizi, faturanıza ek taksitlerle ödersiniz.

Küçük çaplı acil nakit ihtiyacı olanlar ve bankadan kredi çekemeyenler Turkcell faturalı hatta kredi yöntemini tercih ediyor ve dakikalar içerisinde para kazanma şansına sahip oluyor. Üstelik telefon ücretini telefon faturasına ek olarak ay ay ödeme imkanına sahip oluyor.

Ankara Kredi Danışmanlık Şirketimiz, Kolay ve hızlı kredi çekmek isteyenler için sizlere hemen yardımcı oluyor.

Ad Reference ID: 3085a9da63c32361

No Tags

100 total views, 4 today

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.