Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Sorunlu Kredi Onarma Hakkında Önemli İpuçları

  • Listed: 13 Mart 2018 17:22

Kredi Açıklaması

 

Kredi kartlarınızı üniversite kampüsünüzde olsun, çok fazla alışveriş tutkusuna götürdünüz ya da son ekonomik krizden çok etkilendiniz, sırada kredinize zarar verdiniz. Bu işlevseye son veririz.

Kötü krediniz varsa, bir ev finanse etmek daha zor olabilir. Mümkünse, FHA kredisi almaya çalışın, büyüklüğünde verilecek bir garanti vardır. FHA kredileri, birisinin peşinat veya kapanış masrafları için paraya sahiptir.

Bir kredi kartı almak işe yaramaz. Kredi kartınızı bir şekilde yükseltmem, kredi notunuz yükselmeye başlayacaktır.

Bakiyenin kredi limitlerinden daha fazla kredi kartlarına sahip, limitli% 50’sinden daha düşük olana kadar üretmeye devam etmelisiniz.

Büyük bir kredi raporu, hayalinizdeki evinizdeki ipoteğe sığınmak. Düzenli mortgage ödemeleri yapmak, kredi puanınızı daha da artıracaktır. Bu, fon ödünç aldığına göre.

Borcunuzun, borçlanma oranına kadar borçlanmasız borçlanma oranı. Alacaklılar, yüksek faiz oranlarıyla sizi vurarak iyi bir hukuk çizgisi oluşturuyorlar. Ancak borcu ödeyeceğiniz bir sözleşme imzaladınız. Borçları hukuki hale getirmek, faiz oranlarını çok yüksek sunmak.

Kredi kartlarınız konusunda alacaklılarınızla çalışmanız gerekiyor. Bu durum, durumunuzu korumanıza ve daha da kalmanıza yardımcı olmak için yardımcı olmanıza yardımcı olur.

Toplam kredi limitinizde bir indirim talep etmek için alacaklılarınızla iletişim kurun. Bu kredi sadece borçcunuzla başa çıkabilmeniz gerekir, ancak kredi puanınızı yansıtılırsınız, kredi notunuz güven puanınız olurunuzdedir.

Kararlı ve öğrenmeye hazırlaşma kredinizi hiçbir zaman zamanında düzeltebilirsiniz. Bu makalede verilen bilgiler bir daha yüksek bir sınıf seviyesine götürecektir.

Ad Reference ID: 5285aa6f6677f062

No Tags

1 total views, 1 today

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.