Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kredinizi İyileştirme Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Listed: 13 Mart 2018 17:22

Kredi Açıklaması

 

İster kampüste şeker gibi kredi kartlarını dağıtan erkeklere av düştüyseniz, alışverişe çok fazla zaman harcadıysanız ya da kötü ekonomiden muzdaripseniz, muhtemelen kredinize zarar verdiniz. Bununla birlikte, bu eylemlerden yola çıkarak kredi raporunuzda olumlu olanları dönüştürebilirsiniz.

Kredi puanınız düşük olduğunda bir evi finanse etmek daha zor olabilir. Mümkünse, daha düşük standartlara sahip ve federal hükümeti borç veren bir anlamda yapar. FHA kredileri, çoğu bankaların ihtiyaç duyduğu bir ödeme yapmak için parayı karşılayamayanlar için idealdir.

Limitin% 50’sinden daha fazla bir denge taşıyan bir kartınız varsa, ilk önceliğiniz% 50’nin altına düşene kadar ödeme yapmalısınız.

Yüksek bir kredi notu sağlayarak faiz oranını düşürebilirsiniz. Bu, aylık ödemelerinizi daha kolay hale getirecek ve borcunuzu çok daha hızlı ödemenize olanak sağlayacaktır.

İyi bir kredi puanı, bir ev almanıza izin vermelidir. İpotek ödemeleri yapmak ayrıca kredi puanınıza da yardımcı olacaktır. Bu, aynı zamanda, fon ödünç almanız gerektiğinde de yararlı olacaktır.

Kullanmayı düşünmeden önce herhangi bir kredi danışmanlığı ajansına veya danışmanına kapsamlı bir şekilde araştırdığınızdan emin olun. Birçok danışman saygın ve gerçek yardım sunmak için mevcut olsa da, sadece paranızı isteyen diğerleri var. Bazı kredi hizmetleri tamamen dolandırıcılığıdır.

Yasal olmayan kredi onarım dolandırıcılığı konusunda dikkatli olun; şanslar onlar değildir. İnternette, yeni bir kredi dosyası oluşturmayı öğreten dolandırıcılıklar var. Bunu denemeyin, yakalanmamaktan kurtulamayacaksınız. Dikkatli olmamanız halinde çok fazla para veya hapis cezasıyla sonuçlanabilir.

Alacaklılarınızla bağlantı kurun ve kredi limitinizi düşürmek için bunları alıp alamayacağınızı görün. Bu taktik sadece kendinizi borca ​​batırmanıza engel olmakla kalmaz, aynı zamanda kredi puanınıza yansıtılır, çünkü kredinizden sorumlu olduğunuzu gösterir.

Her ne kadar belirli bir kredi kalemi doğru olmasa da, öğedeki herhangi bir küçük hata, tarih, kredi raporunuzdan çıkardığınız her şeyi almanıza izin verebilir.

Kredinizi iyi bir sağlığa kavuşturmak, başta sürekli bir çaba göstermeye ve iyi tavsiyelerde bulunmaya istekli olduğunuz zaman, ilk bakışta göründüğü kadar zor değildir. Kredinizle tekrar yola çıkmak için burada okuduğunuz şeyi kullanın.

Ad Reference ID: 915aa6f61ba0cdb

No Tags

1 total views, 1 today

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.