Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kredi Sorununu Çözmede En İyi Yaklaşım

  • Listed: 11 Mart 2018 23:14

Kredi Açıklaması

İster kampüste şeker gibi kredi kartlarını dağıtan adamlara av düştüyseniz, çok fazla alışveriş çılgınlığı satın aldınız ya da son ekonomik krizden çok etkilendiniz, muhtemelen kredinizi zedelediniz. İyi haber şu ki, tamir etmeye başlamak için bazı adımlar atıyorsunuz.

Limitin% 50’sinden fazla bir bakiye taşıyan bir kartınız varsa, bakiyeniz% 50’nin altına düşene kadar ödemek için bir numaralı önceliğiniz olmalıdır.

Bir taksit hesabı açmak, daha iyi bir kredi puanı verebilir. Bu hesapları düzgün bir şekilde yöneterek puanınızı geliştireceksiniz.

Kredinizi geliştirmeye çalıştığınız şirketlerle doğrudan konuşmayı düşünmelisiniz. Bu, kredinizi iyi durumda tutmak ve daha da geride kalmanızı engellemek isteyecektir.

Yasal olmayan kredi onarım dolandırıcılığı konusunda çok dikkatli olun; şanslar onlar değildir. Yeni bir kredi profili aldığınızı gösteren çevrimiçi şemalar var. Bunun gibi şeyler yapmak yasadışı çünkü; Kanunla büyük belaya girer. Dikkatli olmazsan hapse girebilirsin.

Kredi birleşmesine katılmak, kredi almakta zorlandığınız zaman kredi puanınızı yükseltmenin bir yolu olabilir.

Ödeyebileceğiniz şeyler için kredi kartı kullanmayın. Bu konuda düşünme şeklinizi değiştirmelisiniz. Geçmiş yıllarda, birçok kişi ihtiyaç duydukları şeylere odaklanmak yerine, büyük miktarlarda alım yapmak için kredi kartlarına güveniyordu. Neye mal olabileceğiniz konusunda kendinize karşı dürüst olun.

Eğer kredinizi düzeltmek istiyorsanız çok fazla iş görebiliyor gibi görünebilir, eğer çok çalışıyorsanız bunu doğru şekilde yapabilirsiniz. Kredi puanınızı iyileştirme yolculuğuna başlamak için yukarıdaki bilgileri kullanın.

Ad Reference ID: 1055aa58e3cf23ee

No Tags

5 total views, 3 today

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.