Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kredi Puanınızı Nasıl Artırma ve Kredi Raporunuzu Temizleme

  • Listed: 13 Mart 2018 17:21

Kredi Açıklaması

 

Zavallı krediniz korkunç mu? Yukarıdaki ses tavsiyesi, kredinizi alma ve zihninizi rahatlatma yolunda size yardımcı olacaktır.

Kredi onarımında ilk adım, ona bağlılık için bir taahhüt oluşturmaktır. Harcama alışkanlıklarınızda somut değişiklikler yapmak istiyorsanız, kararlı olmalısınız. Sadece kesinlikle gerekli olanı al.

Düşük kredi derecenizden dolayı teminatsız bir kredi kartı alamıyorsanız, güvenli kart başvurusunda bulunmaya çalışın. Kredi kartını sorumlu bir şekilde kullanırsanız, kredi notunuzun onarımına yardımcı olabilir.

Büyük bir kredi raporu, hayallerinizdeki evinizdeki ipoteğe finansman sağlama olasılığınızın yüksek olduğu anlamına gelir. İpotek ödemelerini zamanında yapmak kredi puanınızı yükseltmenize yardımcı olur. Bu borç para almak istediğinizde yararlı olacaktır.

Borcunuzun, olması gerekenden daha fazla ücretlendirilirseniz, yüksek oranda faiz oranları tahakkuk eden borçlarınızın bir kısmını kabul etmeyerek borcunuzu düşürebilirsiniz. Alacaklılar, sizi fahiş faiz oranlarını ödemeye çalıştıklarında kanunun ince bir çizgisini süpürüyorlar. Tüm çıkarların yanı sıra borcu ödeyeceğinizi kabul eden bir sözleşme imzaladınız. Ödenen faiz oranının eyaletinizin yasal sınırlarını aştığını kanıtlamanız gerekir.

Faturalarınızı zamanında ödemek için her zaman çaba göstermelisiniz; Bu çok önemli. Vadesi geçmiş faturaları öderseniz kredi puanınız artacaktır.

Kredinizi geliştirmeye çalıştığınız şirketlerle çalışmanız gerekir. Bu, kredinizi iyi durumda tutmak ve daha iyi bir finansal duruma doğru çalışmaya başlamak istediğinizi garanti eder.

Belirli bir kredi kalemi doğru olmamasına rağmen, öğedeki herhangi bir küçük hata, tarih, tüm girişi geçersiz kılabilir ve kaldırma için uygun olabilir.

Bir kredi birliğine katılmak, kredi almakta zorlandığınız zaman kredi puanınızı oluşturmanın bir yolu olabilir.

Kredi raporlarınızda belirttiğiniz hataları ele alın.

Kredinizi onarmaya başlamak için, bir hesap hariç tüm hesapları kapatmaya odaklanın. Açık hesabınıza ödeme yapmak veya bir bakiye havalesi yapmak için düzenlemelisiniz. Bu, çok küçük olanlardan ziyade tek bir hesabı ödemeye odaklanmanıza izin verir.

Bu tavsiyenin uygulanmasıyla, zayıf kredi raporunuz tarafından perdelenmeniz gerekmez. Kredi puanınızdan korkmanıza gerek yok; onu geliştirebilirsin. Bu ipuçlarını takip ederek, yakında ideal bir kredi notuna sahip olacaksınız!

Ad Reference ID: 4135aa6f7b5c731a

No Tags

1 total views, 1 today

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.