Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kredi Puanınızı Geri Almak İçin Uzman İpuçları

  • Listed: 13 Mart 2018 17:21

Kredi Açıklaması

 

Bu ipuçları, daha sağlıklı bir puan elde etmenizi sağlayabilir.

Düşük bir kredi geçmişiniz varsa ve kredi kartı almaya hak kazanamazsanız, kredinizi yeniden oluşturmaya başlamak için güvenli bir kredi kartı almaya çalışmalısınız. Kredi kartı iyi kullanırsanız, kredi durumunuzu iyileştirmeye yardımcı olur.

Kredi limitinizin% 50’sini aşan bir bakiyeye sahip kredi kartlarınız varsa bunları hemen ödeyin.

Mümkün olduğunca yüksek bir kredi notunu koruyarak, faiz oranlarını daha düşük tutabilirsiniz. Bu, ödemelerinizi daha kolay hale getirmeli ve borcunuzu daha hızlı geri ödemenize izin vermelidir.

Şişirilmiş faiz oranlarına itiraz edebilirsiniz. Borç verenler, sizi aşırı fahiş faiz oranlarını ödemeye çalıştıklarında kanuni yönleri belirlemektedir. Tüm çıkarların yanı sıra borcu da ödeyeceğiniz bir sözleşme imzaladınız. Eyaletinizin yasal limitlerini dava etmek istiyorsanız, faiz oranlarının çok yüksek olduğuna dair yasal bir iddiada bulunmak isteyebilirsiniz.

Birisi gerçek tarihinizi değiştirerek puanınızı artırmanızı vaat ediyorsa, yalan söylüyorlar. Aksi halde doğru olan negatif girişler, yedi yıl boyunca tarihinizde kalacaktır.

Yasal sorunlara yol açabilecek programlara karşı dikkatli olun. Ek bir kredi dosyasının nasıl oluşturulacağını gösteren daha dürüst varlıklar vardır. Bunun gibi şeyler yapmak yasadışı çünkü; yakalanmaktan kaçınamayacaksınız. Dikkatli olmamanız halinde çok fazla para veya hapis cezasıyla sonuçlanabilir.

Genel kredi limitinizde indirim talep etmek için alacaklılarınızla iletişim kurun. Bu taktik sadece kendinizi borca ​​batırmanıza engel olmakla kalmaz, aynı zamanda kredi puanınıza yansıtılır, çünkü kredinizden sorumlu olduğunuzu gösterir.

Maddenin kendisi doğru olsa bile, tarihte veya borçlanan tutarda olduğu gibi tutarda bir hata bulmak, tüm girişi geçersiz kılabilir ve kaldırma için uygun olabilir.

Bir kredi birliğine katılmak, kredi puanınızı daha iyi hale getirmek isteyebilir ancak yeni kredi alamaz.

Yarına kadar bugün neler yapabileceğinizi, özellikle de bir planın harekete geçirilmesi için gerekli araçlarla donatıldığınızı söyleme. Zayıf kredi puanınız hayatınızın kalitesine zarar vermeden önce, bu makaleden öğrenilen bilgileri alın ve ayaklarınızı geri almanıza yardımcı olmak için mali durumunuza uygulayın.

Ad Reference ID: 6955aa6f7de477d5

No Tags

1 total views, 1 today

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.