Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kredi Onarımı: Doğru Yolu Yapın

  • Listed: 11 Mart 2018 15:37

Kredi Açıklaması

Zaten ödemekle yükümlü olduğunuzu ve kime karşı yüklediğinizi bildiğinizde, borçtan kaçınabilirsiniz. Artık ciddi bir borç borcunuz olduğuna göre, fakir kredinizi onarmak için fazladan çaba sarf etmeniz gerekiyor. Aşağıdaki faydalı ipuçları iyi fikirlerdir ve uygulandığında, kredi notunuzu tekrar oluşturmanıza yardımcı olur.

Bir şey yapmadan önce oturun ve kredinizi nasıl yeniden inşa edeceğinize dair bir plan yapın ve tekrar başınızdan belaya girmekten kaçının. Yerel kolejinizde bir mali yönetim dersi almayı düşünün. Bir plan yapmak, daha sonra ne yapacağınızı anlamak için size somut bir yer verecektir.

Yeni hesap açıyorsanız veya alacaklılar tarafından kredinizin ödenmesini istiyorsanız, kredi dosyanızı onarmak zor olabilir. Kredi notunuzun iyileşmesi zaman alır, ancak yeni alacaklılara sahip olmanızı kontrol etmenin sizin dereceniz üzerinde anında bir etkisi olacaktır. Tarihinizi geliştirirken yeni hesaplardan veya geçmişinizden kontrol etmekten kaçının.

Kötü bir krediniz varsa, çocuklarınızın kredilerini veya başka bir akrabanızı kullanmayın. Bu, kredi puanlarını, oluşturma şansına sahip olmadan önce düşürecek. Çocuklarınız iyi bir kredi skoru ile büyürse, hayatlarında daha sonra size yardımcı olmak için adlarına borç para alabilirler.

Neden hatalı krediniz olduğunu anlamıyorsanız, raporunuzda hatalar olabilir. Bu hataları tanıyabilecek ve kredi geçmişinizi resmen düzeltebilecek bir uzmana danışın. Raporunuzdaki bir hatadan şüphelendiğinizde işlem yaptığınızdan emin olun.

Muhtemelen kredi puanınızı onarmak için sağduyu kullanmanız gerektiğini fark ettiniz. Bu bilgileri takip etmek borç hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Ad Reference ID: 5085aa5232106dba

5 total views, 4 today

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.