Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kredi Onarım Çabalarınızdan En İyi Nasıl Yararlanabilirsiniz?

  • Listed: 11 Mart 2018 16:22

Kredi Açıklaması

Kredi kartlarınızı üniversite kampüsünüzde olsun, çok fazla alışveriş tutkusuna götürdünüz ya da son ekonomik krizden çok etkilendiniz, muhtemelen kredinizi zedelediniz. İyi haber şu ki, kredinizi tamir etmeye başlamak için bazı adımlar atıyorsunuz.

Kötü krediniz varsa, finansman evleri zor olabilir. FHA kredileri, federal hükümetimiz tarafından desteklendikleri için bu koşullarda iyi seçenekler. FHA kredileri, bankaların çoğunun ihtiyaç duyduğu daha düşük ödemeyi sunmaktadır.

Kredinin ilk adımı etkili bir plan geliştirir ve ona bağlılık taahhüdünde bulunur. Paranızı nasıl harcadığınızı anlamanız için gerçek bir taahhütte bulunmanız gerekir. Sadece kesinlikle gerekli olanı al.

Olumlu kredi notunu koruyarak faiz oranlarınızı daha düşük tutabilirsiniz. Bu, aylık ödemelerinizi daha kolay hale getirecek ve borcunuzu daha hızlı geri ödemenize izin verecektir.

Bir taksitli hesap açmak, daha iyi bir kredi puanı verebilir ve yaşamanızı kolaylaştırabilir. Bu hesapları başarıyla yöneterek puanınızı geliştirebilirsiniz.

Eğer kredinizi düzeltmek istiyorsanız, tüm sorunlarınızı kaldırabileceklerini iddia eden firmalar yalan söylüyorlar. Aksi halde doğru olan negatif girişler, tarihinize yedi yıla kadar devam edecektir.

Yasal sorunlara neden olabilecek kredi onarım dolandırıcılıklarına karşı dikkatli olun. Web, kendinize aldatıcı bir kredi dosyası oluşturmayla ilgili ayrıntılara girecek dolandırıcılıklarla dolu. Bunun gibi şeyler yapmak yasadışı çünkü; yakalanmaktan kaçınamayacaksınız. Sonunda çok fazla para ya da hapis cezasıyla karşılaşabilirsiniz.

Alacaklılarınızla bağlantı kurun ve kredi limitinizi düşürmek için bunları alıp alamayacağınızı görün. Bu sadece size daha fazla borç vermekten ibaret değildir, aynı zamanda bu şirketlere ve gelecekteki şirketlere karşı sorumlu olduğunuz anlamına da gelebilir.

Belirli bir kredi kalemi doğru olmayabilirse de, yanlış bir tarih veya miktar gibi herhangi bir küçük hata, kredi raporunuzdan tamamen çıkarılmış olanı almanıza izin verebilir.

Her ay kredi kartınızı kontrol edin ve herhangi bir tutarsızlık olmadığından emin olun. Bu durumda ödeme yapmamanız nedeniyle rapor edilmekten kaçınmak için kredi kartı şirketine başvurun.

Kötü bir kredi notunu onarmak zor bir görev gibi görünebilir, ancak rehberlik ve bilgi ile puanınızı geliştirmek mümkündür. Burada öğrendiğiniz ipuçlarını uygulayın ve iyi bir kredi için yolunuza başlayın.

Ad Reference ID: 3305aa52d7dcae15

No Tags

4 total views, 1 today

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.