Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kötü Kredinizi Onarmaya İlişkin Faydalı Öneriler

  • Listed: 11 Mart 2018 20:25

Kredi Açıklaması

Kredinizi onarabilir ve daha iyi olabilirsiniz. Kredinizi tamir etmeye başlamak için aşağıdaki ipuçlarını kullanın.

% 50’nin üzerinde bir kullanım seviyesine sahip kredi kartlarınız varsa, bunu% 50’nin altına ödemeniz gerekir.

Yüksek bir kredi notu sağlayarak faiz oranını düşürebilirsiniz. Bu, ödemelerinizi daha kolay hale getirecek ve borcunuzu çok daha hızlı ödemenizi sağlayacaktır.

Faturalarınızı zamanında ve eksiksiz olarak ödemelisiniz. Vadesi geçmiş faturaları ödedikten sonra kredi puanınız derhal artacak.

Hapishaneye gitmenize neden olabilecek şeylere karışmayın. Web’in tümünde, yeni bir kredi dosyası oluşturmaya nasıl yardımcı olabileceğini iddia eden sahtekarlıklar var. Böyle şeyler yapmak, yakalanmamaktan kaçınamayacaksınız. Dikkatli olmamanız halinde çok fazla para veya hapis cezasıyla sonuçlanabilir.

Kredi kartı şirketinize bir çağrı verin ve kredi kartınızı düşürmelerini isteyin. Bu sadece size daha fazla borç vermekten ibaret değildir, aynı zamanda bu şirketlere ve gelecekteki şirketlere karşı sorumlu olduğunuz anlamına da gelebilir.

Kötü bir krediniz varsa, hariç tüm eski hesapları kapatın. Bakiyeleri açık hesabınıza aktarabileceksiniz. Bu, daha küçük olanlardan ziyade tek bir hesaptan ödeme yapmaya odaklanmanızı sağlayacaktır.

Hata olmaması için her ay kredi faturanızı kontrol edin. Hak talebinde bulunmazsanız, olumsuz davranışlardan kaçınmak için kredi kartı şirketine hemen başvurmanız gerekir.

Kredi onarım sürecini başlatmak için mümkün olan en kısa sürede tüm kredi kartlarındaki bakiyeleri ödeyin.Öncelikle en yüksek faiz oranına sahip olan kartlarınızı kullanın. Bu gelecekteki alacaklılara borçlarınızı ciddiye aldığınızı gösterecektir.

Bu, güvenilir bir mali kayıt tuttuğunuzdan emin olmanızı sağlayacaktır. Geç ödemeler kredi raporlarına eklenir ve kredi veya kredi alma şansınızı zedeleyebilir.

En çok, kredi geçmişinizle ilgili olumsuz raporlara daha fazla dikkat çekecektir.

Gelecekte daha fazla fırsat açmak için negatif kredinizi onarın. Kredinizi tamir etme konusunda kabul edilebilir araştırmalarla tamamen ücretsiz olan adımlar gerçekleştirilebilir. Bu ipuçları, kredinizi etkili bir şekilde geliştirmenizi sağlayabilir.

Ad Reference ID: 5935aa5666dbf626

No Tags

4 total views, 1 today

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.