Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kötü Kredinizi Onarmanın Yararlı İpuçları

  • Listed: 12 Mart 2018 12:04

Kredi Açıklaması

Kredi puanınız size kabuslar veriyor ve sesinizi dinlendiriyor mu? Yukarıdaki ses tavsiyesi, kredinizi alma ve zihninizi rahatlatma yolunda size yardımcı olacaktır.

Kredinizi onarmak istiyorsanız ancak normal bir kredi kartı almaya hak kazanmıyorsanız, güvenli bir ödeme için başvurunuz. Yeni bir kart alır ve sorumlu bir şekilde kullanırsanız, yeni bir kart kredinizi düzeltmenize yardımcı olabilir.

Limitin% 50’sinden fazla bir tutarı olan bir kartınız varsa,% 50’nin altında olana kadar bunları ödeyin.

Eğer kredinizi düzeltmek istiyorsanız, tüm sorunlarınızı kaldırabileceklerini iddia eden firmalar yalan söylüyorlar. Negatif kredi bilgileri yedi yıldır tarihinizde kalır!

Kullanmayı düşünmeden önce herhangi bir kredi danışmanlığı ajansına veya danışmanına kapsamlı bir şekilde araştırdığınızdan emin olun. Birçok danışman saygın ve gerçek yardım sunmak için mevcut olsa da, sadece paranızı isteyen diğerleri var. Bulduğunuz bazı şirketler sadece sizi aldatmaya çalışan insanlar.

Toplam kredi limitinizde bir indirim talep etmek için alacaklılarınızla bağlantı kurun. Bu sadece size daha fazla borç vermenizi engelleyemez, ancak aynı zamanda bu şirketlere ve gelecekteki şirketlere karşı sorumlu olduğunuz anlamına da gelebilir.

Belirli bir kredi kalemi doğru olmamasına rağmen, tarihte veya borçlu olunan miktardaki tutarda bir hata bulunması veya başka bir şey, tüm öğenin raporunuzdan gizlenmesine neden olabilir.

Aracınızın ötesine geçmeyin. Düşünme şeklini değiştirmek zorunda kalacaksın. Birçok durumda, birçok kişi büyük miktarlarda alışveriş yapmak için kredi kartlarına güveniyordu, ancak şimdi bu riskli finansal seçimler onlar ile yetişiyor. Neye mal olabileceğiniz konusunda kendinize karşı dürüst olun.

Yukarıdaki makalede sesli tavsiyeyi kullanırsanız, kötü krediniz size artık kötü rüyalar vermeyecektir. Kredinizi onarabilir ve daha az korkutabilirsiniz. Bu ipuçlarını uyguladığınız zamana kadar kredi puanınız yükselecektir.

Ad Reference ID: 2005aa58bf89cf4f

No Tags

4 total views, 1 today

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.