Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kötü Kredinizi Hızla Ve Kolayca Nasıl Onarırsınız

  • Listed: 13 Mart 2018 17:22

Kredi Açıklaması

 

Tüm problemleri zayıf bir kredi notuna sahip olmakla uğraşmak çok stresli olabilir. Kötü kararları hatırlattığınız zaman, geçmiş kararlarınızla uğraşmak zorunda kalmanız çok daha sinir bozucu. Bu makale size yardımcı olacaktır.

Kredi puanınız düşük olduğunda finansman evleri zor olabilir. FHA kredileri, bu koşullar altında değerlendirmek için iyi bir seçenek olabilir, çünkü federal hükümet bunları garanti eder. FHA kredileri, birisinin peşin ödeme veya kapanış masrafları için paraya sahip olmadığı durumlarda bile çalışabilir.

Düşük kredi derecenizden dolayı teminatsız bir kredi kartı alamıyorsanız, güvenli bir karta bakın. Kredi kartını sorumlu bir şekilde kullanırsanız, kredi notunuzun onarımına yardımcı olabilir.

Kredi puanınızı olabildiğince yüksek tutmak için çalışarak daha düşük faiz oranları alabilirsiniz. Bu, aylık ödemelerinizi daha kolay hale getirecek ve borcunuzu çok daha hızlı ödemenizi sağlayacaktır.

Eğer kredinizi düzeltmek istiyorsanız, tüm sorunlarınızı kaldırabileceklerini iddia eden şirketler bu bir aldatmacadır. Negatif kredi bilgileri yedi yıl boyunca kredi raporunuzda kalır.

Onları zamanında ve eksiksiz olarak ödemek için her zaman çaba göstermelisiniz. Kredi puanınız, geçmişinizin bir kısmını ödeyerek derhal iyileşmeye başlar.

Kredi kartı şirketinize bir çağrı verin ve kredi limitinizdeki limiti azaltmalarını isteyin. Bu sadece size daha fazla borç vermekten ibaret değildir, aynı zamanda bu şirketlere ve gelecekteki şirketlere karşı sorumlu olduğunuz anlamına da gelebilir.

Kredi raporlarınızda belirlediğiniz her hatayı ele alın.

Artık araçlarınızın ötesinde yaşamazsınız. Bu konuda düşündüğünüzü değiştirmek zorunda kalacaksınız. Çok uzak olmayan geçmişte, insanlar normalde karşılayamadıkları eşyaları satın almak için iyi kredi notları kullandılar ve herkes artık ağır fiyat etiketi ödemeye başladı. Mali durumunuzu değerlendirdiğinizden ve gerçekten karşılayabileceğiniz şeyleri öğrendiğinizden emin olun.

Bu makaledeki ipuçlarını takip ederseniz, kredi puanınızı tekrar oluştururken olumlu sonuçlar göreceksiniz. Süreç içinde tutarlı olmak ve yükümlülüklerinizi yerine getirmek, hatırlanması gereken en önemli şeylerdir. Kredinizi tamir etmek kesinlikle yapabileceğiniz bir şeydir; endişelenmek yerine, şimdi harekete geçmelisin.

Ad Reference ID: 1565aa6f5f778750

No Tags

1 total views, 1 today