Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kötü Kredinizi Düzeltmek Bir Anlıklıktır

  • Listed: 11 Mart 2018 16:08

Kredi Açıklaması

Amerika’nın çoğu bugünün ekonomisinde acı çekiyor. Mükemmel bir kredi notuna sahip olmayan vatandaşlara seyrek ya da var olmayan bir kredidir. Eğer kredi sıkıntısı çeken milyonlarca insandan biriyseniz, o zaman doğru makaleye tökezlediniz. Bu makalede, kredinizi nasıl tamir edeceğiniz konusunda size ipuçları vereceğiz. Bunu bilmeden önce, kredi puanınız şu andaki değerin üzerinde olacak!

Banka veya kredi birliği yoluyla geleneksel rotaya gitmek için gerekli krediniz yoksa, devlet destekli kredilere bakınız. Ev sahipleri, önceki bir ipotek veya kredi ile ilgili sorun yaşadıklarında ikinci bir şans arayan büyük bir yardımdır.

Düşük bir kredi geçmişiniz varsa ve kredi kartı almaya hak kazanamazsanız, güvenli bir kart edinin. Bu kartın size verilenden daha büyük bir olasılıkla verileceği, ancak hesabınıza, hesabınıza, borçlarınızın ödeneceği bir tür “sigorta” olarak fon sağlamanız gerekir. Bu kartı sorumlu bir şekilde kullanmak, zaman içinde kredi puanınızı artıracak ve sonuçta normal bir kredi kartı alabileceksiniz.

Bireysel kuruluşların bürolara nasıl rapor verdiklerini bilmek onarım çabalarınızı büyük ölçüde artıracaktır. Farklı alacaklılar, belirli kriterlere dayanan sorunları rapor edebilir ve raporlama için farklı zaman dilimlerini kullanabilirler. Bu sorunların ne zaman ve nasıl rapor edildiğini bilmek için kredi kartları, yardımcı programlar ve ipotek veya kiralama şirketleri için standartları araştırın.

Kişisel finansınızı iyileştirmek için yatırım yapmak istiyorsanız, uzun vadede yatırım yaptığınızdan emin olun. Borsa çok değişken bir yer olabilir. Kısa vadeli kazançlar elde etmek istiyorsanız, bir bozuk parayı çevirmek gibi olabilir. Stoklarla kazanmanın en iyi yolu uzun vadeli yatırımlar yapmaktır.

Onarım için ciddi kredi problemleriniz olduğunda, Adil Kredi Raporlama Yasası’nı okuyun. Bu resmi belge, kredi veren kuruluşların ve kredi kayıt kuruluşlarının kredi notunuza ne yapabileceklerini ve yapamayacaklarını açıklar. FCRA size en iyi hareket tarzını göstermede yardımcı olur ve sizi haksız muamele konusunda uyarır.

Sonuç olarak, kredi bu ekonomide en çok kötüye kullanılan şeylerden biridir. Pek çok Amerikalının büyük bir kredisi yoktur, bu nedenle reddedilen banka başvuruları, ipotek, mağaza kredisi vb. Ile sonuçlanır. Ancak, kredinizi düzeltmenin birçok yolu vardır. Bu makaledeki söz konusu ipuçlarına geri dönmeyi unutmayın, bunları mevcut kötü kredi durumunuza uygulayın ve kredi kurtarmaya doğru ilerleyeceksiniz.

Ad Reference ID: 9775aa52a6116795

No Tags

3 total views, 1 today

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.