Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kendi Kredinizi Nasıl Onarırsınız?

  • Listed: 11 Mart 2018 15:31

Kredi Açıklaması

 

Yaşınız veya geliriniz ne olursa olsun, iyi bir krediye ihtiyacınız var! Zor ekonomik süreler ya da aptalca kararsızlıklar olsun, kredi puanınızı aşağıya çekmek için ne olduysa şimdi getirilmelidir. Çok daha kolay yapıldığını söyledi, bu yüzden o kadar kredi notu geri almak için hemen uygulamaya koymak için bazı çok yararlı ipuçları ve tavsiye için okumaya devam edin!

Kredi derecenizi düzeltmek istiyorsanız, borçlarınızı ödemeye başlayın. En yüksek faiz oranıyla kredi kartını seçin ve önce bir tanesini ödemeye çalışın. Daha sonra, her şeyi ödemeyi başarana kadar listeye geçin. En başta başlıyorsun, çünkü oturmana izin verirsen, sana en çok mal olacaklar.

Kredi puanınızı onaracak olursanız, daha az para yatırmak zorunda kalırsınız. Ev sahipleri ve kamu hizmetleri şirketleri, müşteriler için daha düşük bir kredi puanına sahip olan müşteriler için daha fazla güvenlik teminatı alırlar, çünkü bu müşteriler varsayılan olarak daha yüksek bir risk olarak kabul edilir. Tabii ki daha sonra geri alırsın, ama bunu ödemeye zorlamak için hiçbir sebep yok.

Doğrudan kredi bürolarıyla konuşmak, geçmişinizle ilgili raporların kaynağını belirlemenize ve ayrıca dosyanızı iyileştirmeyle ilgili bilgilere doğrudan bağlantı sağlamanıza yardımcı olabilir. Bürodaki çalışanlar, tarihinizin tüm ayrıntılarına ve çeşitli alacaklılardan gelen raporları nasıl etkileyeceğine dair bilgilere sahiptir.

Hiç kimse mükemmel değildir ve çoğumuz sahip olduğunuz aynı harcama hatalarını yapmış ve kredi notlarımızı olumsuz yönde etkilemiştir. Soruna karşı karşıya gelmek ilk adımdır ve doğru yönde büyük bir adımdır. Bu makaleden bugün öğrendiklerinizi alın, her günkü eylemlerinize uygulayın ve şimdi kredinizi onarmak için stratejinize dahil edin!

Ad Reference ID: 5325aa5218c19f85

4 total views, 3 today

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.