Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Herkesin bilmesi gereken kredi puanı iyileştirme tavsiyesi

  • Listed: 12 Mart 2018 19:08

Kredi Açıklaması

Kredi raporunuz o kadar kötü mü, iyi bir gece uykusu almanızı engelliyor mu? Ses tavsiyesi, kredinizi tekrar izlemeye yardımcı olur.

% 50’nin üzerinde bir kullanım seviyesine sahip kredi kartlarınız varsa, bakiyeniz% 50’nin altına düşene kadar ödemek için bir numaralı önceliğiniz olmalıdır.

İyi bir kredi dereceniz varsa kolayca bir ev alabilirsiniz ve finanse edebilirsiniz. İpotek ödemeleri yapmak, kredi puanınızı daha da artıracaktır. Para ödünç almak istediğiniz zaman gelirse bu çok yararlı olacaktır.

Taksitli bir hesap açmak kredi puanınızı oldukça yükseltip yaşamanızı kolaylaştırabilir. Taksitli bir hesabı düzgün bir şekilde yöneterek puanınızı hızlı bir şekilde artırabilirsiniz.

Bir şirket tüm olumsuz işaretleri bir kredi raporundan kaldırabileceğine söz verirse, bu bir aldatmacadır.Negatif bilgi en az yedi yıl boyunca geçmişinizde kalır.

Onları zamanında ve eksiksiz olarak ödemek için her zaman çaba göstermelisiniz. FICO puanınız, geçmiş faturalarınızın bir kısmını ödeyerek derhal artmaya başlayacaktır.

Kredinizi geliştirmeye çalıştığınız şirketlerle çalışmanız gerekir. Bu sayede borca ​​daha fazla batma ya da kredinizi daha iyi zarar vermenize ve oluşabilecek hasarları onarmanıza yardımcı olur.

Ziyaret etmeden önce bir kredi danışmanını iyice araştırdığınızdan emin olun. Bazı kredi danışmanları doğru ve meşru yardımcı olsalar da, diğerleri kibar olmaktan daha az güdüleri vardır. Bazı kredi hizmetleri yasal değildir.

Bu makalenin gösterdiği gibi, artık kredi puanınız hakkında kabuslar tarafından boğulmak zorunda değilsiniz. Kredi puanınızdan korkmanıza gerek yok; onu geliştirebilirsin. Bu makaledeki ipuçlarına uyursanız, kredi raporunuzu büyük ölçüde artırabilirsiniz.

Ad Reference ID: 1105aa58d08e9579

No Tags

2 total views, 1 today

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.