Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Hasarlı Kredinizi Onarmak için Faydalı Bilgiler

  • Listed: 13 Mart 2018 17:22

Kredi Açıklaması

 

Kredi raporunuz hakkında düşünmek sizi uyandırıyor mu? Aşağıdaki tavsiyeler kredinizi alma ve zihninizi rahatlatma yolunda size yardımcı olacaktır.

Kötü krediniz varsa, bir evi finanse etmek daha zor olabilir. FHA kredileri, bu koşullar altında değerlendirmek için iyi bir seçenek olabilir, çünkü federal hükümet bunları garanti eder. FHA kredileri, çoğu bankanın ihtiyaç duyduğu ödeme miktarını düşürür.

Kötü krediniz nedeniyle yeni bir kart alamıyorsanız, kredinizi yeniden oluşturmaya başlamak için güvenli bir kredi kartı almaya çalışmalısınız. Doğru kullanırsanız, kredinizi tamir etmede uzun bir yol kat edersiniz.

Birisi gerçek tarihinizi değiştirerek puanınızı artırmanızı vaat ediyorsa, yalan söylüyorlar. Olumsuz bilgi en az yedi yıl boyunca geçmişinizde kalır!

Bazı yöntemler diğerlerine göre daha az zararlı olacaktır, bu yüzden seçeneklerinizi kontrol etmek ve uzun vadede size zarar vermeyecek bir şey bulmak önemlidir. Alacaklılar sadece paralarını istiyorlar ve kredi puanınızı nasıl etkileyeceğine daha az önem veriyorlardı.

Sizden daha fazla harcama yapmayın. Bu bağlamda düşünmek için düşünce tarzınızı değiştirmelisiniz. Son yıllarda, insanlar normalde karşılayamadıkları eşyaları almak için iyi kredi notları kullandılar ve şu anda büyük ödemeler yapıyorlar. Neye mal olabileceğiniz konusunda kendinize karşı dürüst olun.

Hata olmadığından emin olmak için her ay kredi kartınızı dikkatlice kontrol edin. Herhangi bir hata tespit ederseniz, kredi puanınızı etkilemeden önce sorunun çözülmesi için mümkün olan en kısa sürede hareket edin.

Siz ve alacaklı bir ödeme planı oluşturmaya karar verdiyseniz, yazılı olarak aldığınızdan emin olun. Ödemeyi bitirdiyseniz, kredi raporlama kurumlarına göndermek için kanıt olarak uygun belgeleri aldığınızdan emin olun.

Kredi onarım sürecini başlatmak için mümkün olan en kısa zamanda ödemeleri ödeyin. En yüksek faiz ve en büyük bakiyeleri olan hesapları ödeyin. Bu, borçlarınızı ciddiye aldığınızı gösterir.

Bunu yapmak, iyi bir kredi notu almanızı sağlayacaktır.Yetel ödemeler, tüm kredi raporu şirketlerine rapor edilir ve gelecekte bir ev için uygun olma olasılığınıza zarar verebilir.

Bu makalenin gösterdiği gibi, artık kredi puanınız hakkında kabuslar tarafından boğulmak zorunda değilsiniz. Kredinizi düzeltmenin yolları vardır. Paylaştığımız ipuçlarını takip ederseniz, sadece hayalini kurduğunuz bir kredi raporuyla sonuçlanacaksınız.

Ad Reference ID: 5885aa6f68d3152c

No Tags

1 total views, 1 today