Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Gerçekten Çalışacak Kredi Onarımına İlişkin Önemli İpuçları

  • Listed: 11 Mart 2018 15:39

Kredi Açıklaması

Kredinizi onarmak çok zor ve cesaret kırıcı bir girişim olabilir. Biraz zaman alacak ve disiplin kazanacak, ancak iyi kredi adınızı geri alabildiğinizde hayat sizin için çok daha kolay olacak. Şimdi kredinizi onarma ve geri yükleme çabalarınızda size yardımcı olabilecek yararlı bilgiler için okumaya devam edin.

Kredi talebinde bile FICO puanınızın üzerinde olumsuz bir etkisi olduğunu unutmayın. Bir veya iki soruşturma bir anlaşma kadar büyük değildir, ancak bu sorgulamaların 2 yıl boyunca kredinizde kaldığını ve ekleneceğini unutmayın. Onaylanıp onaylanmadığınızı görmek için kartlara veya kredilere başvurmayın.

Kredinizi onarmak için çalışırken göz önünde bulundurmanız gereken önemli bir ipucu, kredi puanınızı hesaplamak için ne yapacağınızı bilmek. Bunu bilmek önemlidir, çünkü büyük miktarda değişkene dayanarak puanınızı yargılayan karmaşık bir dizi hesaplamadan oluşur. Bilmek için en önemli şey puanınızı oluşturmak için uzun zaman alacaktır, ancak faturalarınızı veya ödemenizde bir kredi ödemezseniz, hızlı bir şekilde düşebilir.

Kredinizi onarmak için çalışırken dikkate almanız gereken önemli bir ipucu, krediniz düşükse, ev işinizi başlatmak için muhtemelen bir bankadan para almayacağınızdır. Bu önemlidir çünkü bazıları için bir bankadan borç almaktan başka bir seçenek yoktur ve bir işi başlatmak, aksi halde ulaşılamaz bir hayal olabilir.

Kredi ve harcama alışkanlıkları kişiden kişiye farklılık gösterir ve bu krediyi tamir etme ve harcamaları kontrol etme yöntemleri ve yöntemleri de aynı şekilde olacaktır. Umarım, kredinizin onarımını biraz daha kolaylaştıracak, biraz daha az stresli ve çok daha ulaşılabilir hale getirecek bir çok yararlı bilgi edinebilirsiniz!

Ad Reference ID: 2005aa52372044cf

No Tags

3 total views, 2 today

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.