Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Bu Kolay İpuçları ile Kredinizi Onarın

  • Listed: 13 Mart 2018 17:22

Kredi Açıklaması

 

İster kampüste şeker gibi kredi kartlarını dağıtan adamlara av düştüyseniz, çok fazla alışveriş çılgınlığı satın aldınız ya da son ekonomik krizden çok etkilendiniz, muhtemelen kredinizi zedelediniz. İyi haber şu ki, kredinizi onarmak için yapabileceğiniz bazı şeyler var.

Kredinizi onarmak istiyorsanız ancak normal bir kredi kartına hak kazanmamak istiyorsanız, güvenli kart başvurusunda bulunmaya çalışın. Kredi kartı iyi kullanırsanız, kredi notunuzun onarımında yardımcı olabilir.

Taksitli bir hesap açmak kredi puanınızı iyileştirmenin ve yaşamanızı kolaylaştırmanın bir yoludur. Bu hesapları düzgün bir şekilde yöneterek puanınızı hızlı bir şekilde artırabilirsiniz.

Borcunuzun, olması gerekenden daha fazla ücretlendirilirseniz, yüksek oranda faiz oranları tahakkuk eden borçlarınızın bir kısmını kabul etmeyerek borcunuzu düşürebilirsiniz. Alacaklılar, sizi aşırı miktarda faiz oranlarını ödemeye çalıştıklarında kanunun yönlerini belirlemektedir. Ancak borcu ödeyeceğinizi söyleyen bir sözleşme imzaladınız. Eyaletinizin yasal limitlerini dava etmek istiyorsanız, faiz oranlarının çok yüksek olduğuna dair yasal bir iddiada bulunmak isteyebilirsiniz.

Kredinizi artırmaya çalışırken alacaklılarınızla birlikte çalışmanız gerekir. Bu, borçlarınızı yönetmek ve daha iyi bir finansal duruma doğru çalışmaya başlamak istediğinizi garanti eder.

Onları ziyaret etmeden önce bir kredi onarım ajansı veya danışmanı araştırdığınızdan emin olun. Birçok şirket meşru ve en iyi menfaatlerinizi öncelikli olarak tutun, bu nedenle kopyalanmamak için emin olun. Bazıları tamamen dolandırıcılığıdır.

Borç geri ödemesi ile uğraşmanın bazı yolları kredi puanınız için diğerlerinden daha iyidir, bu yüzden seçeneklerinizi kontrol etmek ve uzun vadede size zarar vermeyecek bir şey bulmak önemlidir. Alacaklılar sadece paralarını istiyorlar ve bu, skorunuzu nasıl bozduğunu daha az önemsiyordu.

Belirli bir kredi kalemi doğru olmamasına rağmen, maldaki tarih veya miktar gibi küçük bir hata, tüm girişi geçersiz kılabilir ve kaldırma için uygun olabilir.

Hasarlı kredinizi düzeltmek başlangıçta ezici bir görev gibi görünse de, biraz iş ve biraz rehberlik yaparak, işleri tersine çevirebilir ve kredinizi tekrar yoluna alabilirsiniz. Daha iyi bir kredi puanına yolculuğa başlamanıza yardımcı olmak için burada öğrendiğiniz bilgileri kullanın.

Ad Reference ID: 3115aa6f75f69ed6

No Tags

1 total views, 1 today

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.