Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Bu İpuçlarını Kullanarak Kredinizi Tamamlayın

  • Listed: 11 Mart 2018 16:19

Kredi Açıklaması

Kredi puanınızı onaramanız gerektiğinde faydalı ipuçları bulmayı düşünmekten daha zor olabilir. Bu makalede, kredinizi kullanmaya başlamanıza yardımcı olacak çok sayıda farklı ipucu var. Bu ipuçları yol boyunca size yardımcı olabilir.

Eğer kötü bir krediniz varsa, konut kredileri daha da zorlaşabilir. Düşük krediniz varsa, FHA kredisine başvurunuz; Bu krediler ABD hükümeti tarafından desteklenmektedir. FHA kredileri, birisinin peşinat veya kapanış masrafları için paraya sahip olmaması durumunda da mükemmeldir.

İyi bir kredi puanı, bir ev için finansman almanıza izin vermelidir. Zamanında düzenli mortgage ödemeleri yapmak, kredi puanınızı daha da yükseltmenize yardımcı olur. Bu, bir kredi almanız gerektiğinde faydalı olacaktır.

Taksitli bir hesap açmak kredi puanınızı yükseltmenize ve yaşamanızı kolaylaştırmanıza yardımcı olacaktır. Bu hesapları düzgün bir şekilde yöneterek puanınızı hızlı bir şekilde artırabilirsiniz.

Borcunuzun, olması gerekenden daha fazla ücretlendirilirseniz, yüksek oranda faiz oranları tahakkuk eden borçlarınızın bir kısmını kabul etmeyerek borcunuzu düşürebilirsiniz. Alacaklılar, sizi aşırı fahiş faiz oranlarına vurduklarında kanunun yönlerini belirlemektedir. Faiz ödeyeceğinizi kabul eden bir sözleşme imzaladınız. Ödenen faiz oranının eyaletinizin yasal sınırlarını aştığını kanıtlamanız gerekir.

Bir şirket, tüm olumsuz işaretleri bir kredi raporundan kaldırabileceklerini belirtiyorsa, düzgün raporlananlar bile. Negatif bilgi, yedi yıldır tarihin üzerinde kalır.

Faturalarınızı zamanında ve eksiksiz olarak ödemelisiniz. Geçmiş faturalarınızı sürekli olarak ödemeniz durumunda kredi puanınız artacaktır.

Kullanmayı düşünmeden önce herhangi bir kredi danışmanı kontrol ettiğinizden emin olun. Gerçek olan bazı danışmanlar var ve bunlardan bazılarının sadık nedenleri var. Bulabileceğin bazı şirketler, gece gündüz dolandırıcılıklarından başka bir şey değil.

Size karşı tutulan bir suç meşru olsa bile, maldaki herhangi küçük bir hata, tarih veya borçlu olduğu gibi, veya başka bir şey tüm öğenin raporunuzdan gizlenmesine neden olabilir.

Bu makalede verilen bilgiler kesinlikle size ait olacaktır. Durumunuzun sizi cesaretlendirmesine izin vermeyin. Çabalarınız sonunda ödeyecek. Sadece sabrınız olduğundan emin olun. Kendinizi uyguladığınızda, çabalarınıza değer ödüller bulacaksınız.

Ad Reference ID: 9135aa52cd19d1c6

4 total views, 1 today

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.