Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Bu İpuçları ile Kendi Kötü Kredinizi Onarın

  • Listed: 13 Mart 2018 17:21

Kredi Açıklaması

 

Yardıma ihtiyaç duyduğunuzda kredinizi iyileştirmenin en iyi yollarından kaliteli tavsiyede bulunmayı düşünmekten daha zor olabilir. Kredi onarımı için yolculuğunuzu yeniden inşa etmenize yardımcı olabilecek çok sayıda bilgi var. Bu ipuçlarını kullanmak sizi streslerden koruyabilir ve baş ağrılarını önleyebilir.

Kredi onarımında ilk adım, ona bağlılık için bir taahhüt oluşturmaktır. Sadece bir plan yapamazsınız ve harcama alışkanlıklarınızı nasıl harcayacağınızı değiştiremezsiniz. Sadece kesinlikle ihtiyaç duyulan şeyleri satın alın.

Krediniz yeni bir kredi almanıza izin vermiyorsa, güvenli bir kart edinin. Kredi kartı sorumlu bir şekilde kullanırsanız, kredi notunuz yükselmeye başlayacaktır.

Eğer bakiyenin kredi limitinizin yarısından daha fazla olduğu kredi kartlarınız varsa, ilk önceliğiniz,% 50’nin altına düşene kadar onu ödemeniz gerekir.

Yüksek bir kredi notu sağlayarak faiz oranınızı düşürebilirsiniz. Bu, ödemelerinizi daha kolay hale getirmeli ve borcunuzu daha hızlı ödemenizi sağlayacaktır.

İyi bir kredi puanınız varsa kolayca bir ev alabilirsiniz ve finanse edebilirsiniz. Zamanında düzenli mortgage ödemeleri yapmak, kredi puanınızı daha da yükseltmenize yardımcı olur. Bu, para ödemeniz gerektiğinde faydalıdır.

Taksitli bir hesap açmak kredi puanınızı oldukça yükseltip yaşamanızı kolaylaştırabilir. Bu tür hesabı kullanarak kredi derecelendirmenizi hızlı bir şekilde artırabilirsiniz.

Borcunuzun, olması gerekenden daha fazla ücretlendirilirseniz, yüksek oranda faiz oranları tahakkuk eden borçlarınızın bir kısmını kabul etmeyerek borcunuzu düşürebilirsiniz. Alacaklılar, yüksek faiz oranları ile size çarptığında hukukun ince bir çizgisini süpürüyorlar. Ancak, borcu ödeyeceğinizi kabul eden bir sözleşme imzaladınız. Eyaletinizin yasal limitlerini dava etmek istiyorsanız, faiz oranlarının çok yüksek olduğuna dair yasal bir iddiada bulunmak isteyebilirsiniz.

Onları zamanında ve eksiksiz olarak ödemek için her zaman çaba göstermelisiniz. Kredi puanınız geçmiş faturalarınızı geri ödendikten sonra derhal iyileşmeye başlar.

Umarım vakanızla ilgili bilgileri keşfettiniz. Biraz zaman alabilir olsa da, bu adımlar kredinizi geri yükleme yolculuğunuzda size yol gösterecektir. Sabırlı olduğunuzdan emin olun. Belirleme sonunda anahtar ve çok değerlidir.

Ad Reference ID: 7835aa6f79e96870

No Tags

1 total views, 1 today

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.