Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Bu Faydalı Ipuçlarıyla İyi Kredi Derecelendirmenizi Geri Kazanın

  • Listed: 11 Mart 2018 23:12

Kredi Açıklaması

Yıldıztan daha az kötü bir kredi raporu, birçok soruna yol açabilir ve bir stres kaynağı olabilir. Kendinizi sürekli olarak geçmişiniz ve yaptığınız kötü kararlar yüzünden perili bulursanız çok kötü olur. İşte size yolda yardımcı olabilecek bazı mükemmel ipuçları.

Kredi onarımınızı iyileştirmeye çalışırken yapmanız gereken ilk şey, ona bağlı kalmak için bir taahhüt oluşturmaktır. Paranı nasıl harcadığın konusunda değişiklik yapmaya kendini adamış olmalısın. Sadece kesinlikle gerekli olanı al.

Krediniz, tamir etmenize yardımcı olacak yeni bir kart alamıyorsa, güvenli bir kart için kaydolun. Yeni bir kart alırsanız ve sorumlu bir şekilde kullanırsanız, kredi notunuzun onarımında yardımcı olabilir.

Kredi kartınızın limitinizin% 50’sinden fazla bir bakiyesi varsa, ilk önceliğiniz,% 50’nin altına düşene kadar ödeme yapmalıdır.

Uygun kredi notunu koruyarak faiz oranlarını düşürebilirsiniz. Bu, aylık ödemelerinizi daha kolay hale getirmeli ve borcunuzu çok daha hızlı ödemenizi sağlayacaktır.

Şişirilmiş faiz oranlarına itiraz edebilirsiniz. Alacaklılar, yüksek faiz oranlarıyla sizi vurarak iyi bir hukuk çizgisi hazırlıyor. Ancak faiz ödemeniz gerektiğini belirten bir sözleşme imzaladınız. Eyaletinizin yasal limitlerini dava etmek istiyorsanız, faiz oranlarının çok yüksek olduğunu kanıtlamanız gerekir.

Toplam kredi limitinizde bir indirim talep etmek için alacaklılarınızla iletişim kurun. Bu taktik sadece sizin borcunuzla başınızın üzerinden geçmenize engel olamaz, ancak kredi puanınıza yansıtılır, çünkü bu sizin kredi puanınızdan sorumlu olduğunuzu gösterir.

Bu tavsiye, kredi puanınızı değiştirmenize yardımcı olabilir. Yapabileceğiniz en büyük şey, faturalarınızı zamanında ödemek. Kredinizi yeniden inşa etmek kesinlikle mümkündür, bu yüzden sürtünmeyi bırakın ve işe başlayın!

Ad Reference ID: 2655aa58d92514ca

No Tags

4 total views, 3 today

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.