Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Bu Büyük İpuçları ile Kredi Geri Yerleştirin

  • Listed: 13 Mart 2018 17:22

Kredi Açıklaması

 

Zayıf krediden mustarip oldunuz mu? Bu ekonomi sırasında birçok kişinin kredi notu düşüyor. Neyse ki, bu tür değerlendirmeleri geliştirmek için bir dizi yöntem var ve ilk adım bu makaleyi okumak kadar kolay.

Kredinizi düzeltmeye yardımcı olacak bir kredi kartına ihtiyacınız varsa, ancak kredinizin durumu nedeniyle bir ödeme alamazsanız, güvenli bir kart edinin. Yeni bir kart alır ve sorumlu bir şekilde kullanırsanız, kredi durumunuzu iyileştirmeye yardımcı olur.

Faturalarınızı zamanında ve eksiksiz olarak ödemelisiniz. Borçlarınızı sürekli olarak ödeyen faturaları öderseniz FICO puanınız artacaktır.

Kredi kartlarınız olduğunda alacaklılarınızla doğrudan konuşmayı düşünmelisiniz. Bu, borcunuzu ele almak ve neden olmuş olabilecek herhangi bir hasarı onarmak isteyecektir.

Onlarla iş yapmadan önce kredi danışmanlığı ajansına veya danışmanına kapsamlı bir şekilde araştırdığınızdan emin olun. Birçok danışman dürüst ve yardımseverdir, ancak bazıları tamamen dolandırıcılığıdır. Bazı kredi hizmetleri tamamen dolandırıcılığıdır.

Hapishaneye gitmenize neden olabilecek şeylere karışmayın. Yeni bir kredi dosyasının nasıl oluşturulacağını gösteren dürüst varlıklar vardır. Bunun gibi şeyler yapmak yasadışı çünkü; Kanunla büyük belaya girer. Hapishanede son bulabilirsin.

Borç geri ödemesi ile uğraşmanın bazı yolları kredi puanınız için diğerlerinden daha iyidir, bu yüzden seçeneklerinizi kontrol etmek ve uzun vadede size zarar vermeyecek bir şey bulmak önemlidir. Alacaklılar, paralarını sadece onlara borçlu olmak istiyor ve kredi puanınızı nasıl etkileyeceğiyle ilgilenmiyor.

Kredi raporlarınızda bulduğunuz hataları giderin.

Alacaklılarınızdan herhangi biri ile bir ödeme planı alabiliyorsanız, sözleşmenin bir kopyasını yazılı olarak talep etmeniz önemlidir. Borcunuzu ödedikten sonra, sıfır bakiyenizi onaylayan uygun belgeleri isteyin.

En kısa sürede dengeleri ödeyin. İlk önce en yüksek faiz oranına sahip olan kartlarınızı ödeyin. Bu, borçlarınızdan ciddi olarak sorumlu olduğunuz gelecek alacaklıları gösterecektir.

Bir süredir zayıf kredi puanınız hakkında kötü bir şey hissettiyseniz, puanınızı değiştirmek ve hayatınızı değiştirmek için bu ipuçlarını kullanın. Kredi puanınızı aşağı doğru spiralden durdurun ve yola devam etmenin yollarını arayın.

Ad Reference ID: 3365aa6f6a4035d9

No Tags

1 total views, 1 today

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.