Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Borçsuz Bir Hayat Başlatmak İçin Kredinizi Düzeltin

  • Listed: 12 Mart 2018 01:58

Kredi Açıklaması

Bu ipuçları size yardımcı olacak ve kredi puanınızı artıracaktır.

Kredi kartınız kredi limitinin yarısından fazlasını taşıyorsa, bakiye kredi limitinin% 50’sinden daha azına kadar ödeme yapmaya devam etmelisiniz.

Uygun bir kredi notu sağlayarak faiz oranlarını düşürebilirsiniz. Bu, aylık ödemelerinizi daha kolay hale getirmeli ve borcunuzu daha hızlı geri ödemenize izin vermelidir.

Büyük bir kredi raporu, hayallerinizdeki evinizdeki ipoteğe finansman sağlama olasılığınızın yüksek olduğu anlamına gelir. Düzenli ipotek ödemelerini zamanında yapmak, kredi puanınızı yükseltmenize yardımcı olur. Bir kredi almanız gerektiğinde bu yararlı olacaktır.

Bir taksit hesabı açmak, daha iyi bir kredi puanı almanıza yardımcı olur. Taksitli bir hesabı başarıyla yöneterek kredi puanınızı artıracaksınız.

Kullanmayı düşünmeden önce herhangi bir kredi onarım ajansı veya danışmanı üzerinde kapsamlı bir şekilde araştırdığınızdan emin olun. Bazı yasal danışmanlar var, diğerleri temelde dolandırıcı. Bazı kredi hizmetleri yasal değildir.

Bir kredi birliğine katılmak, kredi puanınızı daha iyi hale getirmek isteyebilir ancak yeni kredi alamaz.

Herhangi bir hata olmaması için kredi kartınızı her ay dikkatlice kontrol edin. Hak talebinde bulunmadığınız geç ücretler varsa, olumsuz işlemlerden kaçınmak için kredi kartı şirketine hemen başvurmanız gerekir.

Eğer bir tekerleğiniz varsa ve yeni bir ödeme planı alırsanız, planı yazılı olarak aldığınızdan emin olmalısınız. Borç eninde sonunda ödenir ya da tam olarak ödenirse, üç kredi raporlama kuruluşuna yazılı bir ödeme belgesi kopyası gönderin.

Artık kredi puanınızı nasıl düzeltebileceğinizi biliyorsunuz, bu yüzden bir eylem planına başlayın. Krediniz en kötüsünü almadan önce, en azından süreci yavaşlatmak için harekete geçmelisiniz.

Ad Reference ID: 8405aa58a8d89120

No Tags

5 total views, 3 today

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.