Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Bir Kredi Raporunu Nasıl Alabilirsiniz?

  • Listed: 13 Mart 2018 17:22

Kredi Açıklaması

 

Kötü bir krediniz varsa, bir kredi almak veya bir otomobil kiralamak gibi birçok şeyden sizi engelleyebilir. Kredi notu ödenmemiş faturalara veya çok geç ödeme ücretlerine dayanacaktır. Bu makaledeki öneriler, daha azını yükseltmenize yardımcı olabilir. değerli kredi puanı.

Kredi puanınız düşük olduğunda bir evi finanse etmek daha zor olabilir. FHA kredileri, federal hükümetimiz tarafından desteklendikleri için bu koşullarda iyi seçenekler. FHA kredileri, birisinin peşinat veya kapanış masrafları için paraya sahip olmaması durumunda bile çalışabilir.

Kredi notunuzu korumak için çalışarak faiz oranlarınızı daha düşük tutabilirsiniz. Bu, ödemelerinizi daha kolay hale getirecek ve borcunuzu daha hızlı ödemenize izin verecektir.

Taksitli bir hesap açmak kredi puanınızı oldukça yükseltebilir ve yaşamanızı kolaylaştırabilir. Bu tür hesabı kullanarak kredi derecelendirmenizi hızlı bir şekilde artırabilirsiniz.

Şişirilmiş faiz oranlarına itiraz edebilirsiniz. Alacaklılar, yüksek faiz oranlarıyla sizden ücret almaya çalıştıklarında kanunun yönlerini belirlemektedir. Ancak borcu ödeyeceğinizi kabul eden bir sözleşme imzaladınız. Ödenen faiz oranını borç verenleri aştığını kanıtlamanız gerekir.

Faturalarınızı zamanında ödemelisiniz; Bu çok önemli. Borçlarınızı sürekli olarak ödemeniz durumunda kredi dereceniz neredeyse hemen iyileşebilir.

Kredinizi geliştirmeye çalıştığınız şirketlerle doğrudan konuşmayı düşünmelisiniz. Bu kredi puanınızı stabilize etmenize yardımcı olacaktır.

Kullanmayı düşünmeden önce bir kredi danışmanı araştırdığınızdan emin olun. Birçok şirket meşrudur ve en iyi menfaatlerinizi öncelikli olarak kullanır, ancak diğerleri size gerçekten yardımcı olmakla daha az ilgilenebilirler. Bazı kredi hizmetleri sadece sizi aldatmaya çalışan insanlar.

Yasadışı faaliyetlere karışmayın. Yepyeni bir kredi dosyası oluşturmayı öğreten dürüst varlıklar vardır. Bunu yasadışı olduğu için denemeyin; Kanunla büyük belaya girer. Hapishanede son bulabilirsin.

İyi bir kredi notuna sahip olmak, kişisel, işletme ve öğrenci kredileri de dahil olmak üzere her türlü krediyi alırken kredi puanlarının dikkate alınması nedeniyle çoğu insan için önemlidir. Düşük bir kredi puanınız varsa, aşağıdaki ipuçlarını not edin ve kredinizi onarmaya başlayın.

Ad Reference ID: 1245aa6f645f1888

No Tags

1 total views, 1 today

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.