Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Bazı Büyük Tavsiyelerle Kredinizi Puanızı Düzeltin

  • Listed: 11 Mart 2018 15:32

Kredi Açıklaması

Kendinizi kredi onarımına ihtiyaç duyduğunuzda fark ederseniz, farklı taktikler olduğunu fark etmelisiniz. Bunu kendi başınıza ele almaya karar verdiğinizde veya bu amaçla reklamını yaptığınız bir kredi onarım şirketini kullanıp kullanmayacağınıza karar verirseniz, özel durumunuz için en iyi kararı vermek için verilen ipuçlarını okumalısınız.

Aylık bütçenizden doğrudan kredi dosyanızın onarımına gidecek belirli bir miktar para ekleyin. Aylık gelirinizden tasarruf ayrılması önemlidir, ancak bu ekstra gelirden bazılarının kredinizin onarımına ayrılması da aynı derecede önemlidir. Kendinizi rahat ettiren ve tasarruf etmenizi sağlayan tasarruf ve onarım dengesini bulun.

Kendinizi 3 açık kredi kartı hesabına sınırlayın. Çok fazla kredi açgözlü görünmenizi sağlayabilir ve aynı zamanda kısa vadede potansiyel olarak ne kadar harcama yapabileceğinizi borç verenlerden de korkutur. İyi durumda birkaç hesabınız olduğunu görmek isteyeceklerdir, ama iyi bir şeyin çok fazlası, olumsuz bir şey olacaktır.

Kredi dosyanızdaki bir tüketici beyanı, gelecekteki alacaklılar üzerinde olumlu bir etki yaratabilir. Bir anlaşmazlık tatmin edici bir şekilde çözülemediğinde, bu anlaşmazlığın nasıl ele alındığını açıklayan tarihinize bir bildiri gönderme yetkisine sahipsiniz. Bu ifadeler 100 kelime veya daha azdır ve gerektiğinde kredi alma şansınızı artırabilir.

Yedi ya da on yıl kötü kredi “canavar” a, bu kadar çok alacaklılar ortaya atmayın. Tarihinizi gayret ve çaba ile olumlu etkileyebilirsiniz. Bu zaman çerçeveleri, olumsuz raporların ne kadar beklemenizi etkilediği konusunda bir standart değildir. Çoğu zaman bu çabalarınızda proaktif olmanızı önlemek için korkutucu bir taktik olarak kullanılır.

Bu makalede ele alındığı gibi, kredinizi olabildiğince parlak değilse, kredinizin onarımı için farklı yollar vardır. Gösterilen adımlar kesinlikle bu süreç boyunca size rehberlik edecek ve bu uzun yolculukta size yardımcı olacaktır, ancak yardımcı olan en büyük şey, bunu yapmak için isteğinizdir.

Ad Reference ID: 7435aa521fb6ffc3

4 total views, 3 today

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.