Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Avea Faturalı Hatta Kredi,Avea Kredi İmkanı

  • Listed: 5 Mart 2018 22:42

Kredi Açıklaması

Avea Faturalı Hatta Kredi

Avea hat kullanıcıları için senetsiz ve kefilsiz kredi çekme imkanı sunuluyor. Avea faturalı hatta kredi imkanı sunulması sayesinde acil nakit ihtiyacı bulunanlar bankaya gitmelerine gerek kalmadan 1.000 TL ile 5.000 TL arasında para çekme imkanına sahip oluyor.

Kredi danışmanlık şirketimiz, Avea faturalı hatta kredi seçeneğindede sizlere yardımcı olmakdan mutluluk duyar. Bankalardaki kredi sicil notunuz düşük diye ihtiyaç duyduğunuz parayı çekemiyor musunuz? Acil nakit ihtiyacınız olmasına rağmen bir türlü kredi kullanamıyorsanız Avea faturalı hatta kredi yöntemini çok seveceksiniz ve acil nakit ihtiyacınız için size çok yardımcı olucaktır.

Avea Faturalı Hatta Kredi İmkanı

Hiçbir şekilde kredi sicil notuna bakmayan Avea son 6 aydır faturalı hat kullanan ve faturasını düzenli ödeyen herkese kredi kullanma imkanı sunuyor. Avea faturalı hatta kredi uygulamasında hiçbir şekilde senet veya kefil istenmesi söz konusu değildir.

Avea faturalı hatta kredi yöntemi sayesinde ödemelerinizi 24 ay taksitle gerçekleştirebilirsiniz. Nasıl diye merak ediyorsanız hemen açıklayalım. Avea faturalı hatta kredi yöntemini kullanan kişiler avea faturasına ek, kredisini çekiyor ve aydan aya faturasına yansıtılarak kredi ödemesini gerçekleştiriyor.

Ankara kredi danışmanlık şirketimiz unutmayınızki bir telefon uzağınızdadır.

Ad Reference ID: 5805a9d9dbc64938

No Tags

30 total views, 3 today

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.